Főoldal/Online hírfolyam/Egygólos dorogi vereség a Kazincbarcikától
Online hírfolyam
Egygólos dorogi vereség a Kazincbarcikától
2017. szept. 04. / 10:23

A Merkantil Bank Liga, 7. fordulójában DOROGI FC - KBSC 0:1

Jegyzőkönyv: 2017.09.02. 16:30 óra, Dorog, Buzánszky Jenő Stadion JÁTÉKVEZETŐ: Barna Gábor ASSZISZTENSEK: Becséri Gergely, Kis Zoltán DOROGI FC: Vajda D., Németh, Szellák, Mészáros, Berkó, Szedlár, Csató, Bora, Szalai, Faragó, Simon Vezetőedző: Schindler Szabolcs KBSC: Somodi, Lőrincz, Tóth, Heil, Kristófi, Takács, Mikló, Belényesi, Bene, Kovács, Hegedűs Vezetőedző: Vitelki Zoltán Gólszerzők: Sárga lapok: Mikó (13. perc), Lőrincz (32. perc).

Az 1. félidő krónikája: 5. perc A kazincbarcikaiak fejjel veszélyeztettek, de Vajda ököllel kiütötte a labdát. 13. perc A játék egyelőre kiegyenlített, egyik csapatnak sem volt különösen nagy helyzete. 16. perc Szedlár szögletêt Somodi könnyedén levadászta. 23. perc A 13. számú Mikló Roland sárga lapot kapott. 25. perc Bora szabálytalan megmozdulása után az ellenfél nem tudott élni a lehetőséggel, az eredmény változatlan. 32. perc Lőrincz sárga lapott kapott Szedlár mezének visszahúzásáért. 40. perc Csapatunk kétszer is veszélyeztette a vendégek hálóját, de gól sajnos egyik akcióból sem született.

Forrás, fotó: dorogifc.hu Walczer Patrik

A 2. félidő krónikája: 57. perc Mészáros lövése a kapu fölé pattant. 59. perc A vendégeknek két helyzetük is volt, a felső léc szerncsére velünk volt. 65. perc A 8-as számú Takács megmozdulását sárgával jutalmazta a bíró. 67. perc Bene Attilát Boros Gábor váltja a pályát. 68. perc Szellák Soma helyett Göblyös Dániel folytatja a játékot. 72. perc Faragó indulásából Szedlár került helyzetbe a kapu előtt. A kipattanót Simonnak sem sikerült bekanalaznia a hálóba. 76. perc Kovács Olivért Engel Alex váltotta. 78. perc Mi is cseréltünk. Simon Attila helyett Sitku Illés a pályán. 80. perc Boros Gábor góljával vezet a KBSC. 0-1 84. perc Faragó Tamás helyett Vígh Ádám folytatja a játékot. 85. perc Lőrincz Patrik helyett Süttő a pályán. 90. perc Szedlár Zoltán és Sitku Illés szövegelésért sárga lapot kapott.