Főoldal/Online hírfolyam/Gyulán sem sikerült győznie a Dorognak
Online hírfolyam
Gyulán sem sikerült győznie a Dorognak
2017. szept. 11. / 16:36

A Merkantil Bank Liga, 7. forduló, vasárnap, Gyula, Grosics Stadion: Szeged 2011 Grosics Akadémia - Dorogi FC 1:2.

Jegyzőkönyv: JÁTÉKVEZETŐ: Veizer Roland ASSZISZTENSEK: Szvetnyik Bence, Csatári Tibor. Szeged 2011 Grosics Akadémia: Szántai, Horváth, Coroian, Germán, Pászka, Balázs, Farkas, Zabari, Zádori, Molnár, Causic Vezetőedző: Supka Attila. DOROGI FC: Zima, Németh, Mészáros, Berkó, Szedlár, Csató, Kamarás, Bora, Szalai, Faragó, Simon Vezetőedző: Schindler Szabolcs. Gólszerzők: Zádori (38. és 45. perc) - Kamarás (48. perc) Sárga lapok: Farkas( 60. perc) - Berkó (45. perc), Németh (63. perc), Perovics 85. perc), Bora (92. perc)

1. félidő összefoglalója: 11.perc: Szeged kapufa, Balázs Richárd veszélyeztetett. 17. perc: Szöglettel jött a Dorog, a beadás kissé magasra sikerült egy csúsztatás után az oldalvonalon gurult ki. 21. perc: Szegedi szöglet után nagy fejpárbajt követően Szalai mentett. 36. perc: Németh Ádám harcolt ki szögletet, veszélyesen repült be a labda de végül a Szeged védői kifejelték. Ebből kontrázott a Szeged, de Zima biztosan állt a helyén. 38. perc: Gól! 1-0 Horváth Attila a dorogi térfél közepén Zádorihoz passzolt aki 17 méterről laposan helyezett a sarokba. 43. perc: Nagy Szeged lehetőség maradt ki. Zádori viharzott el a szélen, középre adott, de a lövés kaput messze elkerülve gurult ki. 45: perc: Berkó szabálytalankodott, a játékvezető sárgát adott. A szabadrúgásból a Szeged szépen ívelt a hosszú oldalra, a befejelt labdát Zádori lőtte a Dorog kapujába. 2-0!

A 2. félidő összefoglalója: 3. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Bal oldali szabadrúgást követően a beadást Kamarás szép mozdulattal juttatta a hálóba. 2-1. 6. perc: Cserélt a Szeged, Balázs helyett Beke lépett a pályára. 15. perc: A szegedi Farkas Márk kapott sárga lapot. 18. perc: Németh Ádám is sárga lapott kapott, keményedik a csata. 20. perc: A Dorog kettős cserét hajtott végre, Csató helyett Göblyös, Simon helyett Perovics lépett pályára. 26. perc: A Szeged is cserélt Molnár helyett Balogh kap játéklehetőséget. 28. perc: A Dorog veszélyeztetett, Faragó nagy helyzetben lőtt a léc fölé. 34: perc: Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a Dorog, Németh Ádám helyett Füredi Patrik léphetett a pályára. ...a Dorog csapata nagyon küzd az egyenlítésért... 40. perc: Perovics kapott sárgát. 41. perc: A Szeged is cserél Papp Ferenc váltotta Pászkát. 42. perc: A Dorog veszélyeztetett szögletből, Bora próbálta a kapuba "pöckölni-tuszkolni". 3 perc hosszabbítás. 47. perc: Sárga lapott kapott Bora. A végeredmény: 1:2.

Forrás, fotó: dorogifc.hu